רכישת השטיח עבור ביתכם או משרדם יכולה להיות השקעה הן מבחינה ויזואלית, והן מבחינה כלכלית, שכן מזה שנים רבות, שטיחים ידועים כפריט משפיע ודומיננטי בעולם עיצוב הפנים.

בחירת סוג "השטיח נכון" היא משימה חשובה, שכן לכל אדם יש צרכים שונים ממשנהו.

לכאן, אצלנו בשטיחי ג'באני, אנו מציעים לכם ליצור בעזרתנו את "השטיח המושלם", שיענה לכל דרישותיכם.

לשם כך, יש לקחת בחשבון שאלות כגון איזה סוג של אורח חיים אתם מחפשים? האם אתם הורים לילדים קטנים? האם יש לכם חיות מחמד? כמו כן, שאלות חשובות נוספות הן היכן אתם מתכננים למקם את השטיח, ולאיזו מטרה? האם מדובר בשטיח לחדר אורחים, או שמא מדובר בחדר משחקים לילדים, או האם מדובר בסלון בו אתם מתכוונים לבלות זמן איכות עם המשפחה? עם זאת, מלבד עיצובו החיצוני של השטיח, אצלנו בשטיחי ג'באני מייחסים חשיבות גדולה לאופיים של השטיחים.

לכן, אנו רוצים לדעת האם אתם מעדיפים שטיחים רכים, העשויים מסיבם טבעיים כגון צמר מיוחד, או אם אתם בכלל מחפשים שטיחים עבים ועמוקים, העשויים מסיבים סינטטיים, עם דגש על בחירת שטיחים הארוגים בעבודת יד, המבטיחים חמימות פיזית נעימה.

לאור ניסיוננו הרב, אנו מודעים לדרישות השונות של כל לקוח ולקוח, ולכן פיתחנו את שירותנו המיוחד, בו אתם מוזמנים להזמין שטיחים בצורה אישית, לפי סגנונכם הייחודי, ומרכיבי ביתכם או משרדכם.

בסיוע צוות שטיחי ג'באני המנוסה ומקצועי, ניתנת לכם האפשרות להזמין את השטיחים שתואמים בצורה הטובה ביותר את שאיפותיכם, אנו ממתינים לכם בידיים פתוחות, ונשמח להעניק לכם ולמשפחותיכם את שירותינו.